Skip to content

Victor jest niezależnym, lokalnym dostawcą Internetu światłowodowego i bezprzewodowego, dopasowanego idealnie do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Internet Victor
Jesteśmy dostawcą nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i internetowych działającym na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Nasza oferta jest skierowana do osób i firm o bardzo wysokich wymaganiach technicznych oraz jakościowych, jak również chcących poprawić jakość, niezawodność i bezpieczeństwo posiadanych łączy internetowych.

Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w oparciu o najnowocześniejszą sieć światłowodową oraz bezprzewodową zapewniającą Internet, telewizję cyfrową i telefon w każdym domu.

Oferowane przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych, dla których stałe i bezpieczne łącze ma kluczowe znaczenie.

W naszej kompleksowej ofercie znajdują się wysokiej jakości łącza internetowe, telewizja cyfrowa i telefonia cyfrowa. Zapewniamy również szybką i bezpieczną transmisję danych. Zajmujemy się budową sieci światłowodowych oraz dzierżawą włókien. Obecnie kontrolujemy ponad 180 kilometrów światłowodów. 

Naszą misją jest dostarczanie najszybszego i nielimitowanego dostępu do Internetu dla mieszkańców bloków, domów, osiedli, firm i instytucji pozostających we wciąż powiększającym się zasięgu działania firmy Victor.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Firma Victor jest niezależnym, lokalnym dostawcą Internetu światłowodowego i bezprzewodowego, dopasowanego idealnie do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

Internet Victor
Jesteśmy dostawcą nowoczesnych usług telekomunikacyjnych i internetowych działającym na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Nasza oferta jest skierowana do osób i firm o bardzo wysokich wymaganiach technicznych oraz jakościowych, jak również chcących poprawić jakość, niezawodność i bezpieczeństwo posiadanych łączy internetowych.

Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w oparciu o najnowocześniejszą sieć światłowodową oraz bezprzewodową zapewniającą internet, telewizję i telefon w każdym domu.

Oferowane przez nas usługi przeznaczone są zarówno dla Klientów indywidualnych jak i Klientów biznesowych, dla których stałe i bezpieczne  łącze ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia działalności.

W naszej kompleksowej ofercie znajdują się wysokiej jakości łącza internetowe oraz telewizja cyfrowa. Zapewniamy również usługi hostingowe oraz szybką i bezpieczną transmisję danych. Zajmujemy się również budową sieci światłowodowych oraz dzierżawą włókien. Obecnie kontrolujemy ponad 120 kilometrów światłowodów. 

Naszą misją jest dostarczanie najszybszego i nielimitowanego dostępu do Internetu dla mieszkańców bloków, domów, osiedli, firm i instytucji pozostających we wciąż powiększającym się zasięgu działania firmy Victor.

Zapoznaj się z naszą ofertą: